Gwiazda Wiedzy

Kształt Gwiazda Wiedzy wykonany został na podstawie fotografii tej wody naładowanej emocjami i wibracjami ludzi kochających się uczyć, tych właśnie naukowców Woda czekając na wysyłkę, słuchała ich naukowych emocjonalnych dyskusji.

W pracowni Masaru Emoto wykonano zdjęcie opisywanej wody.i na podstawie wykonanej fotografii takiej zamrożonej wody, odwzorowałem w swojej pracowni kształt w drewnie o odpowiedniej. Drewno posiada swoja stałą polaryzację nośną to ona powoduje ze znak jest zasilany energetycznie i zawsze działa. Przekazałem grupie dzieci swoich przyjaciół tak wykonany energetyzator, aby nosili go jako ozdobę a jak kto woli jako amulet do nauki. Dzieci wszystkie bez wyjątku miały ochotę uczyć się dla samej frajdy pozyskiwania i zrozumienia wiedzy a nie tylko, dlatego że muszą. Ich oceny w przeciągu pół rocznej obserwacji znacznie się zwiększyły.

Znak należy nosić na splocie słonecznym zwłaszcza w czasie szkolnych zajęć, uczenia się w domu, w bibliotece, ogólnie podczas pracy umysłowej.