Śnieżynka – ułatwia zasypianie

Kształt ten spadł z nieba w dosłownym tego słowa znaczeniu. A było to tak: Szary ponury dzień, ciemne chmury zwiastujące opady.Tak jakoś z przymusem w tej próżnej jesieni, szło się przez miasto. Spadł pierwszy śnieg. I wtedy poczułem, że chce mi się raźniej iść, jakby coś mnie od wewnątrz rozpierało,miałem wrażenie, że jestem wypoczęty zrelaksowany i że jest fajnie, jest biało. Zauważyć nie trudno było, jak ludzie wokoło w podobny jak ja sposób zareagowali,uśmiechają się do siebie,mijam się z nimi i czuję że chcą mi powiedzieć „Dzień dobry chce mi się żyć”. Kiedy wszedłem do pomieszczenia, usiadłem na chwilę, czekając na przyjaciela, poczułem się senny. To dziwne, bo powinienem być wyspany,nawet wcześniej niż zwykle położyłem się spać. A może mi się tylko tak wydaje, myślę sobie, a może to magia śniegu, potwierdzam sobie, że to na pewno magia, bo przecież … Za chwilę przychodzi opamiętanie, jeżeli to magia, to da się to zjawisko wytłumaczyć. Wychodzę na zewnątrz. Na rękaw płaszcza upadła śnieżynka a potem następna, miałem aparat fotograficzny. Jedną z tych śnieżynek zatrzymałem w kadrze. Gdy przyglądałem się jej, już bez obawy, że, zamieni się w kropelkę. Zauważyłem, że jest ona w środku z dziurką jak inne obok niej gwiazdki. Miały one jedną wspólną cechę, choć różniły się od siebie. Ramiona ich miały formę Runy Ochronnej i wszystkie nie miały środka. Wykonałem ten kształt z drewna. Kiedy zakładam go na siebie, to czuję się tak samo jak w dniu kiedy spadł ten pierwszy śnieg.

Śnieżynkę do noszenia na sobie, wykonać można, najlepiej z drewna twardego. Można ją narysować na czarnym papierze, wielkości około 30-40 cm. powiesić obok ekranu TV. wtedy, kiedy życzymy sobie zasnąć w czasie oglądania programu. Śnieżynka powoduje relax i w następstwie twardy sen.

Energetyzator ten wskazany jest do noszenia na sobie dla wszystkich znerwicowanych osób, którzy mają kłopoty z zasypianiem i przespaniem całej nocy.

Należy ten kształt nosić na czakramie serca lub na wysokości dwa palce poniżej mostka. Miejsce dobrać należy indywidualnie.