Kompas KI

„Poznaj ostatnie odkrycie Mistrzów Feng Shui – Kompas KI – tłumaczące dlaczego Feng Shui nie działa!”

Dowiedz się dlaczego większość porad Feng Shui nie działa i jak możesz to zmienić.

Jeśli wiesz, że jesteśmy duchem i materią, że te dwa światy współdziałają ze sobą i jeden nie może istnieć bez drugiego to daj mi 5 min, abym mógł Ci pokazać jak nauczyć się współpracy z tym drugim światem w sposób świadomy – Kompas KI.

Nazywam się Wojciech Sergiel i jestem architektem, z wieloletnią praktyką. Pracowałem już ponad 20 lat kiedy przeczytałem książkę Roberta La Foresta “Domy Które Zabijają”, która wywróciła do góry nogami moje dotychczasowe spojrzenie na architekturę i uświadomiła że nie wiem nic o projektowaniu. Jak to dom może zabijać, a jeśli tak to jakie domy do tej pory projektowałem?!? Wpadłem w apatię i na dłuższy okres wycofałem się z projektowania dla ludzi, bojąc się, że domy której dla nich zrobię będą dla nich szkodliwe. Potrzebowałam czasu i wykorzystałem go na zgłębianie wiedzy Feng Shui i oddziaływania kształtów. Nie było to łatwe ponieważ często to co mówią poszczególni mistrzowie Feng Shui jest różne, więc komu wierzyć. Postanowiłem testować na sobie, było to dosyć ryzykowne, ale dzięki temu znalazłem wiedzę która tłumaczy dlaczego Feng Shui może nie działać.

Są różne szkoły Feng Shui. Od szkoły cesarskiej która mówi że to co dobre dla cesarz jest dobre dla ludzi, więc jeśli cesarz spi z głową na wschód to dla jego ludu spanie z głową na wschód też jest dobre, po…..a na…skończywszy…

Po wielu tysiącach lat doświadczeń Chińscy mistrzowie Feng Shui doszli do wniosku że Feng Shui się nie sprawdza, ponieważ zapomnieli o najważniejszy czynniku- CZŁOWIEKU.

Feng Shui jest dla człowieka i tak zaczęła się praca nad Kompasem KI.

Każdy z nas jest inny, inaczej odbiera świat, ma inne upodobania, zachowania i predyspozycje.

Kompas KI uwzględnia indywidualne cechy każdego człowieka i dostosowuje do niego otoczenie i tłumaczy jak otoczenia wpływa na niego.

Kompas KI Jest to odmiana kompasu osobistego „Pa Che”, który jest z kolei częścią kompasu geomanty  ”Lo Pan” – podstawowego przyrządu znawcy starożytnej chińskiej sztuki geomancji, Feng Szui.

Według tej wiedzy, miejsce i czas narodzin ma decydujący wpływ na dalsze życie. Każdy człowiek w momencie przyjścia na świat, otrzymuje swoją indywidualną wrażliwość na kolory. Ten indywidualizm charakteryzuje nas w całym naszym dalszym życiu.

Również każde miejsce na ziemi posiada swój potencjał energetyczny, ma specyficzny i niepowtarzalny rodzaj wibracji spowodowany działaniem magnetyzmu ziemi, sprecyzowany długością i szerokością geograficzną i rodzajem promieniowania kosmosu zależnym od planet i gwiazd znajdujących się na nieboskłonie w danym momencie.

Wraz z każdym naszym krokiem, przemieszczeniem się w inne miejsce zmienia się rodzaj tego subtelnego oddziaływania.
Każda przez nas wykonywana czynność , zamierzenie myślowe, ma swoją wibrację czynu lub myśli a więc wpływa na nas.
Nasze spotkanie z inną osobą to wzajemna wymiana myśli, uczuć, wrażeń… itd. Pod wpływem tego spotkania zmieniamy się bezpowrotnie.

Jak wygląda Kompas KI?

W przedstawionym systemie jest dziewięć kompasów, którym przypisane zostały liczby, żywioły, trygramy i dziewięć rodzajów grup wibracji nazwanych kolorami. W celu przybliżenia ilości odcieni kolorystycznych w grupie wibracyjnej należy przyjąć, że na jeden kolor przypada około 100 tys. jego odcieni, bo w almanachu kolorów zostało zarejestrowanych około 900 tys. dających się odróżnić kolorów.

Okrąg kompasu podzielony został na osiem części. Cztery o koncie 30 i cztery o koncie 60 stopni. Kompas pokazuje, że na nasze życie, silniej oddziaływają kierunki: północny południowy zachodni i wschodni a słabiej, ale za to szerzej kierunki pomiędzy nimi północno-wschodni, północno-zachodni, południowo-wschodni i południowo zachodni. Należy zorientować kompas w stosunki do stron świata.

Kompas zawiera dane dotyczące trygramu związanego z życiem, kolor osobisty oraz numer, który określona cechy osobowości. Nasz kolor osobisty jest najkorzystniejszy dla naszego życia. Powinniśmy się nim okładać, być w nim, spać w nim, doświadczać wszystkimi naszymi zmysłami. On jest nami a my jesteśmy nim.

Wibracje korzystne w Kompasie Ki określane są mianem: witalność, powodzenie, życie i długowieczność.
Możemy te wibracje przyciągnąć gdy ubierzemy się w tych kolorach, gdy przebywamy w otoczeniu takiego koloru, lub jeśli na niego patrzymy.  Również działa na nas osobisty kolor człowieka z którym prowadzimy rozmowę i napływa  z kierunku wskazanego na kompasie.

Kiedy już raz ustali się numer własnego kompasu oraz towarzyszące mu żywioły, kierunki, trygramy i wpływy, wówczas możliwe staje się poznanie, które żywioły i odpowiadające im kolory pozostają w harmonii z naszym życiem, a które są dla nas nieprzychylne.

Znając kompasy swoje i naszych najbliższych, przyjaciół, narzeczonych, współpracowników, kierowników i dyrektorów możemy w świadomy sposób postępować w każdej sytuacji osiągając zamierzony cel.

  • Będziemy wiedzieli kto przynosi nam „fart”, a kto jest naszym tak zwanym „Jonaszem”.
  • Z kim zawsze wyjdzie nam współpraca, a z kim z dużym prawdopodobieństwem grozi nam plajta.
  • Zawsze dobierzemy kolor samochodu dla siebie, aby był najwłaściwszy, bo szczęśliwy.
  • Będziemy wiedzieli, w jakim kolorze pomalować pracownię a w jakim sypialnie.
  • Jaki powinien być kolor włosów, aby wzmóc naszą witalność, a może powodzenie.
  • A najważniejsze, jakiego koloru w różnych życiowych sytuacjach mam założyć ubranie, a jakiego koloru powinna być bielizna.
  • W jakim kolorze najlepiej będę spać i co i jak robić, aby się w domu nie kłócić, i aby każda napięta sytuacja została rozładowana.

Kompas KI nie wymaga wieloletniej nauki, aby stać się dla nas narzędziem, które w prosty sposób ułatwia zrozumienie zarówno siebie jak i innych. Ponadto za pomocą kompasu możemy określać najkorzystniejsze dla nas sposoby uzyskania celów i najwłaściwsze miejsca, w których będziemy uczyć się, pracować czy odpoczywać. Wystarczy zapoznać się z możliwościami działania Kompasu KI i samemu można korzystać z wiedzy we wszelkich dziedzinach, w których chcemy wprowadzić zrozumienie i harmonię.

Kompasy Ki przeznaczone są dla wszystkich.
Najbardziej przydają się osobom, które:
– mają trudności w podjęciu decyzji
– czują się w pewnych sytuacjach źle czy niekomfortowo i chcą to zmienić
– pragną naprawić swoje relacje z innymi
– urządzić sobie mieszkanie w najkorzystniejszy dla siebie sposób
– chcą mieć wpływ na swoje życie i świadomie nim kierować

Mój syn ma ma 12 lat. Jak to mówią o nim nauczyciele zdolny, ale leniwy. Uczy się poniżej swoich możliwości. Całymi dniami, albo biega z kolegami, albo siedzi w pokoju i gra. Zamówiłam dla niego kompas osobisty i okazało się, że kolor jego pokoju daje mi relaks, czyli uspokaja go wycisza i powoduje, że nic mi się nie chce. Ja wybierałam ten kolor jego pokoju i dla mnie jest on świetny, ale dla niego nie bardzo. Postanowiłam przemalować mu pokój na jego osobisty kolor – fioleoty. Aby tym razem wszystko było ok poszliśmy razem do sklepu i to on wybrał odcień tego koloru taki jak mu się podoba. Po przemalowaniu pokoju w pierwszym momencie nie chciał do niego wejść, mówił że chce swój poprzedni kolor, ale ostatecznie musiał ponieważ ma tam łóżko. Po kilku dniach zaglądam ukradkiem do jego pokoju, a on siedzi przy lekcjach i sam z własnej woli je odrobił zanim poszedł z kolegami pobiegać!
Kasia ze Zgierza.
lub wejdź do naszego sklepu i zamów swój
w którym otrzymasz dużo cennych informacji.

Ps. Kompas KI daje Ci praktyczną wiedzę jak kształtować swoje otoczenie, aby Tobie sprzyjało.