Energia Skalarna – co to jest?

W zasadzie cała przestrzeń nas otaczająca to energia. Stąd też niech nikogo nie dziwi, że obecna jest ona w naszym życiu, od narodzin aż po kres dni. Jest szereg różnych rodzajów energii, lecz w niniejszym tekście kupimy się na jednej, która jest mało znana i często niedoceniana. To duży błąd! Zatem o jakiej energii będzie mowa? To energia skalarna, a więc zapraszam do lektury.

Kilka słów o samej energii

Energia ta, choć jest znana od wielu lat, to w szerszej świadomości nie jest zbyt powszechna. Nawet jeśli w jakiś sposób jest ona obecna, to bywa niewłaściwie interpretowana, niedoceniana lub też niedostatecznie wykorzystywana. Energia skalarna jest jak sieć harmonijnie zbilansowanej energii o dynamicznej wibracji. Jest ona obecna we wszechświecie od początku jego istnienia i powstaje w naturalny sposób. Warto wiedzieć, że przy spełnieniu określonych warunków, możemy ją wytwarzać w sposób sztuczny. W ten sposób da się bez problemu uzupełniać jej niedobory, a także w razie potrzeby wyrównywać ubytki w naturalnym biopolu.

Energia skalarna – początki

Jako odkrywcę energii skalarnej można śmiało zapisać Jamesa Clarka Maxwella, czyli szkockiego badacza z XIX wieku. Drugim ważnym naukowcem zajmującym się energią skalarną był Albert Einstein. To właśnie za sprawą badań Maxwella mógł on pracować nad swoją teorią względności. Jednak dopiero pół wieku po odkryciu Maxwella udowodniono istnienie energii skalarnej, a dokładniej zajął się tym Nikola Tesla. Można go nazwać kontynuatorem pracy Maxwella, gdyż udało mu się wykorzystać energię skalarną bez użycia przewodów. Nie tylko uznał jej istnienie, lecz także prowadził liczne badania nad energią skalarną.

Charakterystyka energii skalarnej

Energia skalarna jest przeciwieństwem fal elektromagnetycznych, które poruszają się wzdłuż osi w określonym kierunku i są poprzeczne. Do tego fale elektromagnetyczne zaliczane są do fal „wektorowych”, które wraz z odległością tracą swoją moc. Wracając do energii skalarnej, to mogą one pochwalić się niezwykle interesującą cechą, a mianowicie możliwością transportu energii czy informacji. Co istotne dane te mogą pochodzić z substancji leczniczej, co można wykorzystać w medycynie. Na dodatek energia ta jest stała bez względu na odległość i czas.

Dziś niemal każdy ma możliwość korzystania z dobrodziejstw tej energii. Jednym z najbardziej znanych produktów emitujących energię skalarną jest medalion Quantum Pendant.

Co ma nam do zaoferowania energia skalarna?

Pojawia się coraz więcej analiz i badań naukowych, które jasno dowodzą, że energia skalarna ma dobroczynny wpływ na ludzi, zwierzęta i rośliny. Wśród wielu różnych profitów płynących z energii skalarnej można wyróżnić:

  • niwelowanie procesów starzenia,
  • neutralizację działania pola elektromagnetycznego z urządzeń elektrycznych, WiFi i tym podobnych,
  • obniżenie ciśnienia krwi,
  • neutralizację stanów zapalnych i bólu,
  • wpływ na absorpcję składników odżywczych w komórkach,
  • redukcję stresu,
  • poprawę snu,
  • lepszą koncentrację
  • zdolność do regeneracji DNA