Złota Ramka Egipska

Znak pochodzenia egipskiego. Symbolizuje tworzenie w materii życia na ziemi przez ducha człowieka. Zapis w niej jest nakazem dla podświadomości, podpowiadaczem dla jaźni w jaki sposób tworzyć życie. Taki zapis to egipski kartusz. Pusta ramka w złotym podziale (0,618: 1: 1,618) wysokości do szerokości nakazuje podświadomości tworzyć ciało czyste bez zabrudzeń myślowych, emocjonalnych. Egipcjanie wiedzieli. że jeżeli myśli i emocje są czyste to ciało jest zdrowe.


Gdy nosimy tę ramkę na splocie słonecznym to żaden bodziec energetyczny świata zewnętrznego nie ma wpływu na naszą psychikę.

Przez założenie jej na siebie, wydaliśmy jakby świadomie i dobrowolnie nakaz do naszej podświadomości „chcę być czysty”.

Nie palę – to tylko kwestia czasu kiedy rzucę palenie.

Nie piję –a jak jestem alkoholikiem, to nim nie będę. Lekarze wiedzą, że to niemożliwe. Zapraszam kluby „AA” aby to sprawdziły i podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i Powiedzieć czy jest to możliwe.

Nie choruję- Noszenie ramki spowoduje że po kolei będą Opuszczały mnie choroby utajone które są wewnątrz nas. Gdy to zauważymy nie należy zatruwać organizmu, należy pozwolić mu się wyczyścić.

Nie ćpam- wszelkie ćpuny wiedzą jakie to trudne. Ale zapewniam, że trudniejsze jest w tym przypadku noszenie ramki w dzień i w nocy bez przerwy. Wszystko inne staje się wtedy mnie trudne i przechodzi chęć na narkotyki. Warto próbować noszenie ramki nie boli.

Najkorzystniejsza jest ramka wykonana z drewna twardego spolaryzowana do góry. Egipcjanie w Starym Egipcie wiedzieli że ona emanuje bezdyskusyjnym rozkazem dla mózgu „utrzymuj ciało w czystości”.Działanie to jest z pominięciem wolnej woli człowieka.