Techniki uzdrawiania

Techniki Uzdrawiania

Zdrowie dla większości osób jest obecnie bardziej kwestią tego, jakiego fizycznego problemu nie masz, niż bycia „całkowicie” zdrowym. Jednak obecnie coraz częściej uważa się, że prawdziwe zdrowie to coś więcej niż tylko zdrowie fizyczne.

Zasadniczo oznacza to zrównoważone, naturalne życie – lub to, co można nazwać życiem organicznym, w którym aspekty zdrowia fizycznego, emocjonalnego, psychicznego i duchowego mają zasadnicze znaczenie dla utrzymania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia jednostek.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Qi Gong?

Qigong (pisane także jako Ch’i Kung) to potężny chiński system uzdrawiania i medycyny energetycznej. To sztuka i nauka wykorzystywania metod oddychania, delikatnych ruchów i medytacji do oczyszczania, wzmacniania i cyrkulacji energii życiowej (qi).

A co powiesz na dudnienia różnicowe?

Dudnienia różnicowe to dźwięki, które mają stymulować mózg w określony sposób. Twierdzono, że dźwięki te pomagają wywołać relaksację, medytację, kreatywność i inne pożądane stany psychiczne.

Czy wiesz coś o holograficznym uzdrawianiu?

Uzdrawianie holograficzne to system, który pomaga nam zidentyfikować nieświadome wzorce i ograniczenia mocy, które leżą u podstaw wszelkich problemów, które możemy mieć w naszym życiu.

Czy słyszałeś o magnetoterapii?

Fizyczne upośledzenie, takie jak uraz rdzenia kręgowego (SCI), stwardnienie rozsiane (SM) i zespół post polio, często pogarsza wiele dolegliwości, które można leczyć magnetoterapią, coraz popularniejszą metodą medycyny alternatywnej.

Techniki uzdrawiania – świecowanie uszu

Świecowanie uszu to proces, który sięga czasów biblijnych, kiedy jako świece używano pustych trzcin z bagiennych rejonów. Jest przekazywany od wielu pokoleń przez tubylców z Ameryki Północnej i Południowej, oprócz kultur egipskich, afrykańskich, orientalnych i europejskich.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o żadnej z tych technik, możesz tracić dużą część zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest ich nawet więcej niż te wymienione tutaj, więc w twoim najlepszym interesie byłoby dalsze zbadanie.