Pieczęśc Wezyra

Pieczęć Wezyra - pozytZnak (czarny na białym tle) wzmacnia procesy tworzenia. (Wykonany w negatywie, biały na czarnym tle odwraca swoje działanie), Czym jest większy, tym jego działanie jest silniejsze.

 

Powinien tylko, być używany w czasie pracy nad zadanym tematem i tylko wtedy zawieszony winien być w polu widzenia wzroku.

 

Pieczęć Wezyra - negatWykonany w negatywie (biały na czarnym tle) odwraca swoje działanie. Sprzyja wyłącznie konkretyzacji, pomagając w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Żaden księgowy, w którego zasięgi wzroku będzie wisiała biała Pieczęć Wezyra, nie pomyli się nawet w najbardziej skomplikowanych rachunkach. Po wykonaniu pracy energetyzator ten powinien być schowany.

Wykonanie:

Znak może być wykonany tylko w grafice czarno-białej Proponuję następujące wielkości harmonizujące z ciałem człowieka : znak o średnicy 25-30cm w odległości około 1 metra. . Nie zaleca się noszenia Pieczęci Wezyra jako osobistego energetyzatora. bo może utrudniać właściwe podejmowanie codziennych decyzji. Przy jego noszeniu na sobie jako wisiora, nasze codzienne działanie będzie podporządkowane wibracjom znaku.

Opracowany:

Znak opracowany graficznie przez architekta Wojciecha Sergiela na podstawie symboliki arabskiej. Różnego rodzaju “pieczęcie” wywodzą się zawsze z tych częściach świata, w których mieliśmy do czynienia z bogatą ornamentyką.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *