Nie wiesz jak znaleźć swoją drogę życia?

Bardzo prosty sposób,
jak znaleźć swoją drogę życia.

Krzyż Egipsu ANKH – cel życia

Ankh o najkrótsza definicja życia – skrótowy symboliczny opis informujący nas o celu naszego życia na ziemi, jakie czynności powinniśmy wykonać, aby kroczyć przez życie w sposób osiągnięcia założonego celu.

Cel ten jest ustalony dla nas jeszcze przed narodzeniem.

Anch założony na czakramie serca w dołku piersiowym wytwarza wibracje informujące naszą podświadomość.

W czasie noszenia Anha nie jesteśmy podatni na żadne manipulacje podświadome, które mogły by zmienić naszą drogę w życiu osiągnięcia wyznaczonego celu.

Ankh wpływa na zmianę naszej aury.

Można się o tym przekonać wykonując zdjęcie aury.

Znalazłam swoją drogę życia.

Podczas jednego z kursów spotkałem kobietę która wyglądała na bardzo szczęśliwą, pewna siebie osobę. W dużej mierze zawładnęła moim kursem – często zadawała pytania, wplatając w nie barwne opowieści ze swojego życia. Dużo podróżowała, miała spore grono znajomych- wydawała się być bardzo zadowoloną z życia. Kiedy usiedliśmy wieczorem przy ognisku, przysiadła się z krzesełkiem bliżej…zapytała czy znam sposób na radość życia…bo ma wszystko co powinno jej ją dawać, ale nie wie gdzie szukać sensu życia. Ma wielki dom, finansowo jest niezależna, Dałem jej wtedy mały drewniany krzyż, porosłem żeby nosiła przy sobie. Spotkaliśmy się  znowu po kilku miesiącach – usłyszałem DZIĘKUJĘ, ZNALAZŁAM SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA. To była ta sama, choć zupełnie inny kobieta- emanowała inną energią. Opowiedziała mi, jak spotkała starszą kobietę, która przyjęła pod swój dach ile dostała od niej ciepła i dobroci, o kolejnych osobach których otoczyła opieką. To założycielka jednej z większych fundacji w Polsce, ale której opieka nad potrzebującymi stała się sensem życia.

Jeśli którakolwiek z poniższych sytuacji dotyczy Ciebie,to czytaj dalej,

  • Czujesz się zagubiony?
  • Nie wiesz co masz zrobić ze swoim życiem?
  • Masz wrażenie, że robić w życiu rzeczy które nie powinieneś lub nie chcesz robić?
  • Nie możesz odnaleźć sensu życia?
  • Szukasz swojej drogi życia?

 dowiesz się dlaczego Ankh jest dla Ciebie.

Dlaczego znak Ankh działa?

Ankh to symbol pierwszych chrześcijan – emanuje energią zrozumienia zasad szczęśliwego życia na ziemi. To umiejętność połączenia w jedno (środek Ancha), wibracji boskich (koło) i ziemskich (pionowy element) z działalnością ludzi ( dwa poziome ramiona ).

Informacje z książki „Medycyna wielowymiarowa” L.Puczko sztr. 182 o napełnieniu pomieszczenia jonami ujemnymi przy pomocy narysowanego kształtu ANCH.

Zamiast palić świece woskowe które pozostawiają osad dymu na ścianach, to można założyć na ścianie za biurkiem z komputerem lub wykonać sobie tapetę na ścianę właśnie z Anchów.

Koniecznie czarno na białym albo czerwono na zielonym. musi być silny kontrast.

Zawsze należy przy pomocy metody r/e (radiestezyjnej dobrać taki energetyzator.) dobrać ilość znaków.

Wejdź do nas do sklepu i kup ankh który pomoże Ci znaleźć cel życia

kupteraz

Na stronie sklepu dowiesz się także z czego jest wykonana i jak ją użytkować? Kiedy i jak powinno się ją używać?

Pozdrawiam:

Franciszek Sergiel

Ps. Nie jest ważne czy jesteś chrześcijaninem, buddystą czy ateistą, Ankh wskaże Ci właściwa drogę.

Ps. Jedynym materiałem na kształty powodującym odpowiednio długie działanie jest drewno. Ankh jest wykonany z wysokiej jakości drewna, aby służył Ci przez długi czas.