„Jak Zmienić Swoją Energetykę, Aby Być Bardziej Twórczym, Odważnym, Mieć Chęć Do Nauki, Czy Mieć Lepszy Kontakt Ze Swoją Intuicją w Ciągu Kilku Sekund?”

Zaraz dowiesz się jak w 3 minuty zmienić swoją energetykę tak, aby osiągnąć to co chcesz!

  • Jak byś się czul jeśli w ciągu 3 minut mógłbyś zmieć swoja energetykę? Na przykład aby się nie stresować, wywołać u siebie chęć do nauki lub potrzebną energię do pracy fizycznej lub treningu?
  • Co byś powiedział, gdyby Twoje dziecko zaczęło się chętniej uczyć i osiągnęło lepsze wyniki w nauce? Mógłbyś czuć się z niego dumy i być spokojniejszy o jego przyszłość.
  • Co by się wydarzyło gdybyś się mniej stresował, był spokojniejszy w stresujących sytuacjach i nie dało byś się wyprowadzać z równowagi?
  • Czy chciałbyś wpadać na nowe pomysły które nikomu innemu nie przyszły do głowy, lub tworzyć nowe rzeczy tak po prostu bez wysiłku?

Niemożliwe?

Doceniam Twoje obawy związane z tym czy rzeczywiście jest to możliwe, ale co by się wydarzyło gdybyś używał symboli starych cywilizacji, które potrafią tego dokonać i zauważył byś zmiany w ciągu kilku dni?

Zainteresowany?

Oto co nowego odkryłem:

Wszystkie stare, nieistniejące już cywilizacje miały swoją symbolikę i mitologię.

W Egipcie zadano sobie bardzo dużo trudu, aby wykuć tyle płaskorzeźb na ścianach wszystkich świątyń.

Podobnie w cywilizacjach Majów czy Azteków zachowało się bardzo dużo symboli wykonanych kamieniach.

Zastanawiałem się dlaczego dawne kultury zadały sobie tak dużo trudu, aby zrobić tak dużo rzeź w kamieniu?

Zacząłem sprawdzać te kształty i po dwudziestu latach doświadczeń mogę powiedzieć że

kształty maja moc zmiany naszej energetyki, a w konsekwencji naszego życia!

Zacząłem te kształty wykonywać z drewna, wielkości około 8 centymetrów i wieszać je na splocie słonecznym. Mogłem je nosić pod ubraniem lub na ubraniu.

Ważne, aby były w polu energetycznym człowieka, w odległości 2-3 centymetrów od ciała.

O kilku z tych kształtów na pewno słyszałeś, na przykład o Pierścieniu Atlantów czy Ankh’u (krzyżu życia).

Wiele z nich będzie dla Ciebie czymś nowym.

Zakładając te kształty wykonane w drewnie zmieniała się energetyka osób je noszących, a po niedługim czasie zmieniło się także ich życie.

Spójrz jak zmieniły się zdjęcia aury z energetyzatorem i bez, wykonane w odstępie kilku minut od siebie.

SA-dwustronne-1024x410

Osoba która robiła te zdjęcia powiedziała tylko jedno: „To niemożliwe!”

„Podczas 20 lat doświadczeń w robieniu zdjęć aury nie widziałem czegoś takiego!”

A jednak zakładając kształty na siebie zmienia się swoją energetykę, a tam samym swoje życie.

Zacząłem wykonywać te kształty w różnych materiałach: w stali, w plastiku, w drewnie.

I kształty drewniane miały największa moc. Elementy plastikowe, metalowe, czy gipsowe czasem działały i to słabo, a czasem nie.

Więc skupiłem się na drewnie.

Słyszałeś na pewno o tym że, przyciągasz to o czym myślisz.

Zauważyłeś, że nawet jeśli otrzymasz to o czym intensywnie myślisz to i tak nie trwa to długo i wymaga od Ciebie bardzo dużo energii?

To dlatego, że przyciągasz do swojego życia nie to co chcesz i to o czym intensywnie myślisz, ale to czym nadaje Twoje ciało.

Można powiedzieć że otrzymujesz to czym jesteś, na zasadzie podobne przyciąga podobne.

  • Jeśli Twoje ciało będzie nadawało energią zdrowia, to przyciągniesz zdrowie.
  • Jeśli Twoje ciało będzie nadawało energią nauki to wywołasz chęć nauki.
  • Jeśli będziesz emanował energią zdenerwowania to będziesz otrzymywał więcej zdenerwowania.
  • Jeśli będziesz emanował energią pecha to nie możesz liczyć że Ci się poszczęści w życiu.

Dlatego należy zmienić swoją energetykę. Nie jest to łatwe, ale możliwe.

Jak byś się czuł mogąc zmienić swoja niepożądaną energetykę pecha na energię przynoszącą Ci szczęście?

Chciałbym Ci pomóc zmienić Twoją energetykę, w kilka chwil dlatego przygotowałem kształty wykonane w drewnie.

Dlaczego kształty drewniane działają, a inne nie?

Kiedy drzewo rośnie to pompuje wodę od korzeni do liści w koronie.

Duże drzewo potrafi przepompować do 16m3. wody na dobę.

Po ścięciu drzewa drzewo nadal pobiera energię od korzeni i przepompowuje je do korony.

To właśnie daje napęd naszym kształtom.

Dużo łatwiejsze jest wykonania kształtu z gipsu, plastiku czy metali, ale kształty z tych materiałów nie działają.

Spośród tysięcy przetestowanych kształtów, wybrałem 10 najbardziej potrzebnych każdemu człowiekowi.

Żółw – poprawia zdrowie.

zolw_sklepChiński symbol długowieczności. Dba, reguluje procesy zdrowotne, tworzy długowieczność. Używany w celu naprawienia dziur energetycznych czyli skierowania energii życia w pierwszej kolejności do obszarów ludzkiego ciała, które są najbardziej osłabione, doprowadza to do równowagi wewnętrznej, a w konsekwencji podnosi energie zdrowia w całym organizmie. Wskazuje poprzez lekki ból miejsca najbardziej zagrożone z powodu braku mikroelementów i witamin.

Amor – pobudza twórczość

amor_sklepPobudza i harmonizuje wszelkie twórcze procesy życia. Zakładany tylko w czasie wykonywania wszelkiego typu pracy twórczej. Używany również przez mężczyzn do zwiększenia potencji.

Ramka egipska – czyści organizm, pomaga w likwidowaniu nałogów

ramka_egipska_sklepKształt pochodzi z Egiptu. Symbolizuje tworzenie nowej materii życia w ciele człowieka wedlug praw wolnej woli. Likwiduje fizyczne uzależnienia i nałogi, oczyszcza na poziomach energetycznych. Osoby zagubione (w używkach) powracają do swojej osobowości.

Heksagram – ułatwia mediacje i porozumienie między ludzkie.

heksagram_sklepZnak ułatwiający porozumienie, współprace pomiędzy ludźmi. Pomocny w transakcjach, mediacjach, podczas egzaminów i rozmów o prace, dla ludzi biznesu. Wskazany do noszenia tylko w czasie zawierania umów i zarządzania zespołami ludzi. Powoduje, że podczas mediacji będzie podjęta najlepsza możliwa decyzji dla obu stron i nikt nie będzie czuł się pokrzywdzony.

Dziękuję bardzo za heksagram wzmocniony. Wróciłem do starej pracy zarobiłem tyle że mogę teraz pracować sam dla siebie . I tego cale życie chciałem . Sny się spełniają . Dziękuję bardzo w pomocy realizacji marzeń . Dla mnie te kształty są jak złoto!!

Grzegorz – Anglia

Płytka Atlantydów – chroni przed nieszczęśliwymi wypadkami kierowców.

Pochodzi z Egiptu. Emplytka_atlantow_sklepanuje spokojem. Chroni przed wypadkami samochodowymi. Należy umieszczać w schowkach samochodowych.

 

Tunio – daje siłę fizyczną do pracy i ćwiczeń.

tunio_sklepZnak pochodzący od starych cywilizacji Ameryki Środkowej. Przywraca wigor i siłę fizyczną, przeciwdziała zmęczeniu. Noszony na splocie słonecznym dostarcza organizmowi sił witalnych. Zalecany dla sportowców, osób przepracowanych lub dla osób w należytym wieku, stosowany zamiast laski.

Tunio dostałem do wypróbowania od Wojtka Sergiela, kiedy dowiedział się, że przygotowuję się do maratonu. Muszę przyznać, że podszedłem do tematu dość sceptycznie. Założyłem znak na splot słoneczny tak właściwie dla zasady. Nie mieściło mi się w głowie, że to coś może dać. Rozpocząłem długi, 26. kilometrowy trening z kolegą, z którym zwykle biegam. Jesteśmy na bardzo podobnym poziomie. Przez 20 kilometrów biegliśmy razem, a potem zostawiłem go kilka minut z tyłu. Czułem się znakomicie. Prawie nie czułem zmęczenia. Jednak w dalszym ciągu nie byłem przekonany. Tłumaczyłem to autosugestią. Sytuacja powtórzyła się na kolejnych treningach. Czułem wyraźny przypływ energii. Kiedy raz nie założyłem Tunio było wyraźnie gorzej. Przede mną był decydujący test – pierwszy w życiu bieg maratoński 42km i 195m. Planowałem osiągnąć czas 4 godz. 30 min. Przez pierwsze 10 km biegłem w tym tempie, ale czułem się tak znakomicie, że zacząłem przyspieszać. W drugiej połowie dystansu wyprzedziłem 850 zawodników. Dobiegłem do mety w czasie o blisko 8 minut lepszym, niż zakładałem. Ani na chwilę nie stanąłem, ani nie zwolniłem tempa.Po biegu bardzo szybko doszedłem do siebie. Mojego partnera biegowego wyprzedziłem o ponad 0,5 godziny. To już na pewno nie jest przypadek.
Obecnie zakładam Tunio nie tylko w czasie treningu, ale również wtedy, kiedy muszę wieczorem dłużej posiedzieć i chce mi się spać. Daje mi dodatkowy zastrzyk energii. To niewiarygodne, ale prawdziwe”
Marek mw@consido.pl

Gwiazda Wiedzy – powoduje chęć do nauki i poprawia zdolności nauczania się.

gwiazda_wiedzy_sklepKształt wykonany na podstawie zdjęć wody wykonanych przez Masaru Emoto. Znak pomaga w nauce, wzrasta chęć w zdobywaniu wiedzy, zwiększa koncentrację. Wskazany do noszenia przez uczniów, studentów, osoby pragnące poszerzać swoją wiedzę.

 

Nomo – poprawia energetykę osób obłożnie chorych.

noho_sklepUspokaja procesy komórkowe. Stosowany przy wyciszaniu procesów nowotworowych i dla ludzi obłożnie chorych. Kształt przy noszeniu zmienia swój koloryt, jakby „mył” nasz organizm, dlatego należy go regularnie czyścic i zakładać bez nalotu.

 

Ankh w ramce – nakaz postępowania zgodnie z celem życia.

ankkh_w_ramce_sklepZ zapisów na kamieniach znalezionych w Starym Egipcie wynika, że ten Święty Znak pochodzi z cywilizacji Kasjopei. Wibruje emanacją miłości we wszystkich jej aspektach, Powoduje zrozumienie energii miłości oraz życia w świetle i radości. Pozwala szybciej dostrzec właściwy cel życia na ziemi. Ukierunkowuje życie, tak aby było zgodne z prawami miłości kosmicznej i z celem naszego życia na ziemi. Nosić należy na czakramie serca. Maksymalnie energetyzuje cztery najwyższe czakry człowieka.

Tolima – likwiduje stres daje, odwagę do działania.

tolima_sklepPochodzi z Bogoty sprzed 3000 lat. W dawnych czasach nosić go mogli tylko wybrańcy. Nosząc ten znak stawali się odważni pozbawieni strachu i stresu. Byli dumni z przynależności plemiennej i dla ratowania swojej wspólnoty, nie wahali się oddać życie.

Czy zauważyłeś, że dzięki energetyzatorom osobistym jesteś w stanie zmienić swoją energetykę i czuć się wspaniale, gdy przyciągasz do siebie taką energie jak byś chciał… nawet jeśli kiedyś było inaczej?

Czy było by to w porządku, gdybym powiedział, że kształty to przełom  w Twoim życiu?

Czytając to możesz dojść do wniosku, że pominęliśmy jeden bardzo ważny kształt – dający pieniądze, ale zastanów się czy pieniądze są naprawdę najważniejsze?

Jakiś czas temu zmarła moja ciotka w wieku 80 lat.

Miała pieniądze, dużo pieniędzy. Czy była szczęśliwa?

Tutaj pojawia się problem z jednoznaczną odpowiedzą.

Tak bardzo się bała, że ludzie odwiedzają ją tylko dlatego, że jest bogata, że odwiedzanie jej przestało być przyjemnością i z czasem odwiedzało ją coraz mniej osób.

Ja sam ograniczyłem się do złożenia życzeń na święta i urodziny, a nawet podczas tych krótkich rozmów czułem się jak petent dzwoniący z prośbą.

Było tak dlatego że moja ciotka odziedziczyła pieniądze po zmarłym wujku, nie była na to gotowa.

Wiem, że jeśli ich nie masz tyle ile byś chciał to możesz powiedzieć że tak, ale czy są naprawdę ważniejsze niż zdrowie, siła fizyczna czy brak stresu w życiu?

Czy pieniądze naprawdę dadzą Ci szczęście?

Niestety nie ma symbolu na pieniądze.

Pieniądze to rodzaj energii i jeśli będziesz na swojej drodze życia, będziesz wiedział dokąd zmierzasz, co chcesz osiągnąć, będziesz zdrowy, silny i twórczy w swoim działaniu, a do tego nie będziesz bał się działać to pieniądze także się pojawią, jako konsekwencja zmiany Twojej energetyki.

Korzystając z tych kształtów na co dzień możesz dowolnie kształtować swoje życie!!!

Możesz wejść do naszego sklepu i zamówić dowolny kształt.

Jak każdy dobry rodzić eksperymentowałem na swoim synu.

Kiedy mój syn był jeszcze w podstawówce bardzo udzielał się w harcerstwie i został zastępowym (czyli miał już pod swoją opieką kilku harcerzy). Kiedy jechał na obóz harcerski dałem mu kilka kształtów, które likwidują stres (Tolimę), z zaleceniem, aby dał je swoim podopiecznym na wartach nocnych. Noce w lesie są bardzo ciemne, w szczególności kiedy obóz zasypia, wszystkie światła gasną i nie widać nic na wyciągnięcie ręki. Jego harcerze którzy byli jeszcze w podstawówce bez problemu obejmowali te warty i świetnie sobie na nich radzili. Nie bali się. Kiedy dowiedzieli się o tym ich rodzice, to byli w szoku ponieważ: „Ich syn boi się pójść w nocy w domu sam do łazienki”.

Kilka lat później dalej mojemu synowi do przetestowania Gwiazdę Wiedzy. Mój syn był dobrym uczniem (zwykle średnia +/- 4,0 na świadectwie). Dostał Gwiazdę Wiedzy przed klasą maturalną. W ciągu tylko jednego semestru poprawił swoją średnią ocen z 4,0 do 4,76 i otrzymał czerwony pasek, pierwszy raz w życiu. A to jeszcze nie wszystko. Został wytypowany do olimpiady i ją wygrał otrzymując tym samym wstęp wolny na studia wyższe bez egzaminów. Nosił Gwiazdę Wiedzy przez 4 miesiące cały czas (nawet spał z nią pod poduszką).

Takich sytuacji w życiu moim, moich najbliższych i osób które nosiły znaki było bardzo dużo, dlatego po wielu latach doświadczeń i trzymania tego dla siebie zdecydowałem się udostępnić tę wiedzę na szerszą skalę.

Wejdź do naszego sklepu i zamów kształty które pomogą Ci zmienić Twoje życie. 

Nic nie ryzykujesz, albo kształty dostarczą Ci rezultatów albo oddamy Ci wszystkie pieniądze.
Jeśli w ciągu 30dni stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, my oddamy Ci pieniądze!!!

gwarancja

Nic nie tracisz, całe ryzyko jest po mojej stronie!

Już teraz wejdź do naszego sklepu i zamów swoje kształty.

Z poważaniem:
Franciszek W. Sergiel

podpis_tata

PS. Kształty są wykonane z drewna, nie należy ich lakierować ponieważ przestaną działać. Kształty należy wieszać na wysokości splotu słonecznego, na dołączonym do kształtu rzemieniu. Kształt można powiesić na dowolnym sznurku lub łańcuszku. Nie może być to tylko pełny łańcuszek metalowy. Do kształtów dołączona jest instrukcja obsługi kiedy i jak należy ich używać. 

PSS. Kształty drewniane nie chłonę energetyki osoby noszącej go. Jeden kształt może być noszony przez kilka osób.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *