[:pl]Kompas 6[:]

[:pl]

Kompas osobisty bytu nr 6

kompas66 strona66dla kobiet i mężczyzn  

  • kolor osobisty – srebrny błyszczący   (nie matowy)
  • żywioł – złoto (metal)
  • trygram – chien

 

Osoby o kompasie osobistym 6, cechuje ścisły umysł i wiele ich kosztuje wiara w to co nie można praktycznie potwierdzić. Posiadają dużą intuicję w stosunku do siebie, innych ludzi oraz zdarzeń mających nastąpić. Każde idee sprawdzają a sprawdzone stosują we własnym życiu. Lubią pracować ale nie w pośpiechu. Posiadają wysoką motywację etyczną, ostry i niepohamowany język, mają trudności w stosunkach z innymi, lękają się o siebie choć są solidarni i wydajni w pracy. Lubią pracować dla dobra grupy. Odnajdują się w wykonywaniu czynności określonych w przepisach, ustawach i regulaminach.

To pracownicy urzędów, administracji w zakładach, działów księgowości, kadr. Osoby wykonujące nakładczą pracę umysłową, to tłumacze, również media energetyczne, chanelingowcy – łącznicy z duchem, lekarze rutyniarze czy doskonali radiesteci. Gdy posiadają władzę mogą stawać się rygorystyczni i bardzo stanowczy. Często zapadają na choroby związane ze skórą np. alergie. Najwłaściwszy samochód to srebrny metalik, ale może być też biały, fioletowy lub czerwony.

strzalka

powrót

 


Znane osoby o tym kompasie KI

Rudolf ValentinoJohn LennonSalvador DaliChristian Dior
Rudolf ValentinoJohn-Lennon

RETROSPECTIVE  OF THE SURREALIST ARTIST SALVADOR DALI...Mandatory Credit: Photo by Sipa Press / Rex Features (344311e)  SALVADOR DALI IN SPAIN IN 1958  RETROSPECTIVE  OF THE SURREALIST ARTIST SALVADOR DALI

510085a
Bruce LeeMatka Teresa
Bruce LeeMatka Teresa

 

[:]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *