Ankh – cel życia


Ankh-foto_egiptAnch
– symbol pierwszych chrześcijan (Symbol Chrześcijańskiego Kościoła Koptyjskiego w Egipcie, Chrześcijański Kościół Koptyjski istnieje w Egipcie od czasów narodzenia Chrystusa). Emanuje energią zrozumienia zasad szczęśliwego życia na ziemi. To umiejętność połączenia w jedno (środek Ancha), wibracji boskich (koło) i ziemskich (pionowy element) z działalnością ludzi ( dwa poziome ramiona ). Jest to najbardziej skrótowy symboliczny opis informujący nas przez program informacyjny, celu naszego życia na ziemi. jakie czynności wykonać powinniśmy aby kroczyć przez życie w sposób osiągnięcia założonego celu życia, ustawionego przez nas, jeszcze przed narodzeniem się  Anch założony na czakramie serca w dołku piersiowym wytwarza wibracje informujące naszą podświadomość co jest celem naszego życia I jaki mamy ten cel osiągnąć. W czasie noszenia Ancha nie jesteśmy podatni na żadne manipulacje podświadome które mogły by zmienić naszą drogę w życiu osiągnięcia wyznaczonego celu. Anch wpływa na zmianę naszej aury. Można się o tym przekonać wykonując zdjęcie aury.

Anch opis z miesięcznika Gwiazdy Mówią.

Informacje z książki “Medycyna wielowymiarowa” L.Puczko sztr. 182 o napełnieniu pomieszczenia jonami ujemnymi przy pomocy narysowanego kształtu ANCH.
Zamiast palić świece woskowe które pozostawiają osad dymu na ścianach, to można założyć na ścianie za biurkiem z komputerem lub wykonać sobie tapetę na ścianę właśnie z Anchów.
Koniecznie czarno na białym albo czerwono na zielonym. musi być silny kontrast. Zawsze należy przy pomocy metody r/e ( radiestezyjnej dobrać taki energetyzator.) dobrać ilość znaków.

strzalka

powrót

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *